Vážení abonenti,

dovolujeme si Vás upozornit, že titul v rámci divadelního předplatného Pension pro svobodné pány z 12. května 2024, nahradí titul VELKÁ ZEBRA ANEB JAK ŽE SE TO JMENUJETE?  

Toto představení proběhne v neděli 16. června 2024.

Již zakoupené VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.
Volná místa na představení jsou stále v prodeji.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.


Pension pro svobodné pány | Sean O´Casey, Jiří Krejčík

Divadlo Palace (Praha)

Divadelní aktovka, která byla dlouhá léta úspěšně uváděna v pražském Činoherním klubu. Komedii, odehrávající se v pokoji jednoho pensionu, kam si nájemník přivede slečnu, čímž poruší upjaté předpisy domovního řádu. Jedná se o poctu klasické komedii, přioděnou do elegantního, bezstarostného a nostalgického hávu secese 1. desetiletí 20. století s akcentem atmosféry úplňkové noci, kde bláznivé situace získávají až pohádkově něžnou vůni.

Režie: Jaromír Dulava
Hrají: Patrik Děrgel, Lenka Zahradnická / Dominika Býmová, Lukáš Příkazký, Kateřina Pindejová / Kateřina Březinová a další

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací