Besedy pro 1. a 2. stupeň základní školy

V prvním pololetí školního roku jsou pravidelně pořádány besedy pro třídy 1. stupně základních škol a ve druhém pololetí pro žáky 2. stupně. V případě zájmu kontaktujte knihovnici Janu Pitrunovou na telefonu 734 171 756, nebo mailem na pitrunova@kdk.cz.

 
Pasování na čtenáře!

Tato beseda je určena všem žákům prvních ročníků základních škol. Obvykle se koná na konci školního roku a má za úkol ověřit, zda se prvňáčci naučili číst a poté je pasovat na čtenáře. Beseda je plná zábavných úkolů a také překvapení.

 
Poznej knihovnu!

Exkurze do knihovny určena všem ročníkům základních škol, družinám a čtenářským klubům kdykoli po předchozí domluvě. Cílem exkurze je žákům knihovnu přiblížit, seznámit je s tím, proč je dobré do knihovny chodit a co všechno jim může nabídnout.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací