Městská knihovna – pobočka Lubina

Adresa: Lubina 183 (objekt Katolického domu Lubina), Kopřivnice, 742 21
Email: knihovna@kdk.cz

Otevírací doba

Úterý   15:00 - 18:00

Čtvrtek   15:00 - 18:00

Na všechny provozovny knihovny je vstup je možný pouze s respirátorem (FFP2, KN95), návštěvníci jsou povinni při vstupu do knihovny použít desinfekci rukou a dodržovat bezpečné rozestupy (2 metry, i v čekací zóně před knihovnou, nevztahuje se na osoby ze společné domácnosti).

Na pobočku Lubina je možný vstup maximálně dvěma (2) návštěvníkům současně.

Kde nás najdete a co vám nabízíme

Naši pobočku najdete v Lubině v objektu Katolického domu u mostu. Knihovnu mohou využívat především čtenáři z obce Lubina, v našem fondu najdou děti i dospělí beletrii, naučnou literaturu i časopisy. Můžete si k nám přijít třeba i zasurfovat na internetu, k dispozici je počítač s tiskárnou a kopírkou. Pobočka Lubina od září 2007 využívá AKS propojený on-line s naší centrální knihovnou a dokumenty půjčujeme pomocí čárového kódu.


Čtenářské poplatky

Dospělí 20 Kč ročně, děti 10 Kč ročně, internet zdarma.


Takhle to u nás v Lubině vypadalo před právě dokončovanou rekonstrukcí.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací