Školka Knihomolka

Školka Knihomolka je projekt, jenž má ve spolupráci s mateřskými školami probudit a upevnit zájem předškoláků o knihy. Probíhá jednou měsíčně v průběhu školního roku a jedná se o setkávání dětí z mateřských škol v knihovně. Pro děti je vždy připraven program na dané téma s různými úkoly a soutěžemi, čtením, tvořením a povídáním. V rámci projektu se děti na příslušný školní rok stávají našimi čtenáři zdarma a mohou si na konci každého setkání vybrat a půjčit knihu.

 
Besedy pro mateřské školy

Po předchozí domluvě lze připravit pro děti z mateřských škol besedu na předem vybrané téma. V případě zájmu kontaktujte knihovnici Janu Pitrunovou na telefonu 734 171 756, nebo mailem na pitrunova@kdk.cz.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací