Nabídka besed pro mateřské školy


Nabídka besed pro mateřské školky pro školní rok 2023/2024:

  • Knihovnická lekce - co je to knihovna a jak se v ní orientovat, co je to kniha

  • Hrajeme si s pohádkami

V případě zájmu o některou z námi nabízených besed kontaktujte Nikol Šimčíkovou na telefonním čísle 734 171 746.

  


Školka Knihomolka

Školka Knihomolka je projekt, jenž má ve spolupráci s mateřskými školami podchytit zájem předškoláků o knihu.

Jde o pravidelné setkávání dětí mateřských škol v knihovně. Jednou do měsíce si děti přijdou vyslechnout povídání na dané téma, poslechnou si čtení z vybraných knih, zapojí se do připravených her a tvůrčích dílen.  Své výtvory si mohou odnést domů a pochlubit se rodičům svou šikovností.

Školka Knihomolka probíhá po dobu školního roku (září - červen), na kterou se děti stávají zdarma našimi čtenáři. Každé z dětí obdrží vlastní průkazku. V závěru každého setkání si mohou vypůjčit knihu podle vlastního výběru. Pokud se dětem v knihovně zalíbí, mohou se stát regulérními čtenáři a pokračovat v návštěvách knihovny i po ukončení ročního cyklu, tentokrát už se svými rodiči.

  
 

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací