Informační centrum města Kopřivnice je součástí příspěvkové organizace Kulturní dům Kopřivnice.

Naše poslání:

Informační centrum města Kopřivnice profesionálně poskytuje důvěryhodné a aktuální informace a kvalitní služby dle požadavků a představ klientů s ohledem na charakter a možnosti našeho zařízení. Podílíme se na podpoře a rozvoji cestovního ruchu v Kopřivnici, v rámci spolupráce obcí Lašské brány Beskyd i v rámci turistické destinace Beskydy. Jsme také přirozeným spojovacím bodem mezi veřejnou správou a komerčními subjekty. Zprostředkováváme komentované prohlídky města. Ceník na vyžádání.  

Informační centrum Kopřivnice poskytuje informace a své služby tak, aby byly dostupné v co největším rozsahu každý den v roce s využitím všech dostupných prostředků a možností. Ztotožňujeme se standardy Českého systému kvality a usilujeme o jejich naplňování.

Certifikované TIC - třída B (A.T.I.C.) Certifikované TIC - I. stupeň (ČSKS)
CERTIFIKÁT A.T.I.C. CERTIFIKÁT ČSKS

                                

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací