Divadelní předplatné 2019/2020

Stávající předplatitelé mají v IC od 1. do 31. července 2019 rezervovaná svá současná místa a mohou si tak zakoupit nové abonentky. Rezervace je nutné do 31. července potvrdit a zaplatit v hotovosti či platební kartou v informačním centru a předložit starou permanentku.
Od 1. srpna 2019 bude spuštěn prodej všech nepotvrzených rezervací a dalších volných míst pro nové předplatitele či předplatitele, kteří by místo rádi změnili.

Prodej abonentek bude ukončen 10. září 2019.

S předplatitelskou průkazkou získáváte v průběhu sezóny slevu 25 % na divadelní speciály a na vybrané koncerty.

Cena předplatného:

1.sektor
přízemí (1. – 6. řada) a tribuna v přízemí
Celková cena předplatného: 1800 Kč

2. sektor
přízemí (7. – 13. řada), boxy po pravé straně v přízemí, balkon
Celková cena předplatného: 1500 Kč

CENA ZAHRNUJE 6 PŘEDSTAVENÍ.
ABONENTI ZÍSKÁVAJÍ 25 % SLEVU NA DIVADELNÍ SPECIÁLY A VYBRANÉ KONCERTY.

Předprodej od 1. 8. 2019 (pro stávající předplatitele již od 1. 7. 2019) v Informačním centru města Kopřivnice (přízemí kulturního domu).


Brožura divadelního předplatného:


Cena Divadelního předplatného

V sezóně 2018|2019 je cena předplatného následující:

1. sektor
přízemí (1. - 6. řada) a tribuna v přízemí
Cena vstupenky bez předplatného: 300 Kč
Cena vstupenky v rámci předplatného: 250 Kč
Celková cena předplatného: 1500 Kč

2. sektor
přízemí (7. - 13. řada), boxy po pravé straně v přízemí, balkon
Cena vstupenky bez předplatného: 250 Kč
Cena vstupenky v rámci předplatného: 200 Kč
Celková cena předplatného: 1200 Kč


Stálým předplatitelům držíme přednostně místo!

Stávající předplatitelé mají v IC od 2. do 31. července 2018 rezervovaná svá současná místa a rovnou si po celý červenec mohou zakoupit nové abonentky.
Rezervace je nutné do 31. července potvrdit a zaplatit v hotovosti či platební kartou v informačním centru a předložit starou permanentku.
Od 1. srpna 2018 bude spuštěn prodej všech nepotvrzených rezervací a dalších volných míst pro nové předplatitele či předplatitele, kteří by místo rádi změnili.


Další výhody

Řada organizací má složité slevové systémy, které se sice snaží upoutat kvantitou, ale ve výsledku jsou nepřehledné, často ani ne atraktivní, protože darují něco, o co člověk nemá zájem (např. kupóny zdarma, kombinované slevy podmíněné dalšími „povinnostmi" apod.). My Vám nabízíme slevu jedinou, kterou Vám dáváme najevo, že si Vaší trvalé přízně vážíme, a proto Vám na program, o který byste mohli mít zájem, který je žánrově blízký divadelnímu předplatnému, nabízíme výhodnější vstupné.

S předplatitelskou průkazkou získáváte v průběhu sezóny slevu 25 % na divadelní speciály a na vybrané koncerty - ty, které organizuje a smluvně s umělci zajišťuje přímo Kulturní dům Kopřivnice, nikoli koncerty v pronájmu či přes agentury, v takových případech není sleva v naší moci.

Pokud se s námi vydáte na některý z divadelních zájezdů, tak jako abonenti nebudete platit dopravu.


Doručování tiskovin do Vašich domovů

I letos pokračujeme ve službě doručování informačních materiálů a kulturních měsíčníků přímo do Vašich schránek. Při registraci předplatného můžete zanechat v informačním centru Vaši adresu a pak už se jen těšit, že nemusíte myslet na to, abyste zašli do informačního centra, a všechny potřebné tiskoviny se k Vám dostanou samy a včas. Vaše adresa nebude nikomu poskytnuta a bude sloužit výhradně k výše zmíněnému účelu. K tomuto vylepšení jsme se rozhodli na základě zkušeností, neboť ne každý z Vás má denně přístup na internet, email apod. a rádi bychom, abyste jako naši věrní návštěvníci měli v informovanosti o tom, co Vás zajímá a co se Vás týká, maximální komfort.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací