Divadelní předplatné 2022|2023

Po dlouhé době Vám přinášíme opět divadelní předplatné, které nabídne 6 titulů různých žánrů. Věříme, že Vás tato nabídka zaujme a Vy si užijete představení plnými doušky.

Divadelní předplatné přináší novým a stávajícím abonentům mnoho výhod. Nejen rezervace stejného místa na jednotlivá představení, ale také cenu za zakoupený balíček, která je mnohem výhodnější než cena za jednotlivé inscenace. Mezi další výhody abonenta patří také sleva na divadelní speciály a vybrané akce, které pořádá Kulturní dům Kopřivnice v průběhu celého roku.

Velmi Vám děkujeme za projevenou trpělivost a pochopení. Budeme rádi, pokud nám Vaši přízeň zachováte i nadále a podpoříte nás tím, že si zakoupíte předplatné na novou sezónu 2022|2023. 

Cena Divadelního předplatného 2022|2023

1. sektor
přízemí (1. – 6. řada) a tribuna v přízemí
Celková cena předplatného: 2100 Kč

2. sektor
přízemí (7. – 13. řada), balkón
Celková cena předplatného: 1800 Kč

CENA ZAHRNUJE 6 PŘEDSTAVENÍ. 
ABONENTI ZÍSKÁVAJÍ 25% SLEVU NA DIVADELNÍ SPECIÁLY A VYBRANÉ KONCERTY. 

PŘEDPRODEJ DP 2022|2023 BUDE ZAHÁJEN OD 5. 9. 2022 PRO STÁVAJÍCÍ PŘEDPLATITELÉ A PRO NOVÉ ABONENTY OD 26. 9. 2022 V INFORMAČNÍM CENTRU MĚSTA KOPŘIVNICE (PŘÍZEMÍ KULTURNÍHO DOMU).
PŘEDPRODEJ BUDE UKONČEN 31. 10. 2022.

Jednotlivé termíny budou upřesněny. 
Změna programu vyhrazena.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací