Nabídka zboží IC Kopřivnice

23. 2. 2021

Informační centrum Kopřivnice nově spouští e-mailingové objednávky nejžádanějšího zboží. 

Seznam vybraného zboží nám pošlete na e-mail ic@koprivnice.cz, nezapomeňte uvést Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, přesný název zboží a počet kusů. Následně Vám budou na Váš e-mail odeslány další instrukce. Objednávky vyřizujeme v pondělí–čtvrtek 9:00 –17.00 hod. a v pátek 9:00 – 12:00 hod. Prosíme o trpělivost, protože na objednávkové e-maily odpovídáme ručně, může nastat při větší poptávce prodleva. 

Výdejní místo připravených objednávek najdete v Turistickém informačním centru Kopřivnice na adrese Obránců míru 368/1a, Kopřivnice. Zboží lze vyzvednout pouze osobně na výdejním místě, a to v každé pondělí a středu 9:00 – 13:00, 14:00 – 17:00 hod.

Zboží nelze zasílat poštou na dobírku. Objednávku lze zaplatit pouze na místě, a to hotově či kartou. Vaše zboží bude připraveno k vyzvednutí po dobu tří pracovních dnů (poté bude objednávka stornována).

Těšíme se na vaše objednávky!

zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací