Nabídka zboží 

Informační centrum Kopřivnice nově spouští e-mailingové objednávky nejžádanějšího zboží. 

Seznam vybraného zboží nám pošlete na e-mail ic@koprivnice.cz, nezapomeňte uvést Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, přesný název zboží a počet kusů. Následně Vám budou na Váš e-mail odeslány další instrukce. Objednávky vyřizujeme v pondělí–pátek 9:00 –17.00 hod. a v sobota 9:00 – 14:00 hod. Prosíme o trpělivost, protože na objednávkové e-maily odpovídáme ručně, může nastat při větší poptávce prodleva. 

Výdejní místo připravených objednávek najdete v Turistickém informačním centru Kopřivnice na adrese Obránců míru 368/1a, Kopřivnice. Zboží lze vyzvednout pouze osobně na výdejním místě, a to v každé od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod. a sobotu 9:00 – 14:00 hod. 

Zboží nelze zasílat poštou na dobírku. Objednávku lze zaplatit pouze na místě, a to hotově či kartou. Vaše zboží bude připraveno k vyzvednutí po dobu pěti pracovních dnů (poté bude objednávka stornována).

Těšíme se na vaše objednávky!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací