Čtvrtek 23. leden 2020 v 19.00 hodin

DRAHOUŠKU, TOUŽÍM PO TOBĚ
Marc Camoletti

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha

„Úspěšná francouzská komedie, kde známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, jsou v rozvodovém řízení.“

Režie: Hana Gregorová
Scéna, kostýmy: Josef Jelínek Překlad: Jaromír Janeček

Hrají:
Charlotte Doubravová, Kateřina Peřinová, Ernesto Čekan, Miroslav Hrabě, Přemysl Pálek…

Francouzská komedie z pera slavného autora Marca Camolettiho.
Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z nich žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému…

Premiéra 21. prosince 2016.
Délka představení 1:55 s přestávkou.

O divadle
Divadlo Radka Brzobohatého si vydobylo své postavení ve velkém množství neustále vznikajících konkurenčních divadelních souborů a dokázalo tak svou životaschopnost a diváckou oblibu, kterou si buduje již 12 let. Jednou z hlavních priorit Divadla Radka Brzobohatého je uvádět na českou divadelní scénu dosud neinscenované tituly světové dramatické tvorby. V dramaturgickém plánu jsou většinou konverzační a hudební komedie, v poslední době byla ovšem do repertoáru zařazena také klasičtější světová dramatika, vhodná i pro náročnějšího diváka, stejně jako autorská tvorba z pera jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů a scénáristů Karla Janáka.

Vstupné: 360 Kč, 390 Kč

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací