Náhradní termín:
Pátek 8. října 2021 v 19.00 hodin

CHLAP NA ZABITÍ
Francis Veber

Pantheon, Praha

„Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.“

Režie: Jakub Nvota
Scéna: Matěj Sýkora
Překlad: Jiří Žák
Kostýmy: Martina Thótová Hudba: Kamil Mikulčík

Hrají:
Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Alžbeta Stanková, Michal Slaný, Zdeněk Rohlíček, Pavel Dvořák

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou. Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje François Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralphovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly...

Premiéra 31. října 2014.
Délka představení 1:25 bez přestávky.

Z recenzí…
„…Bláznivá jízda s úžasnou energií, která nabere dech hned při prvních taktech a pomine až s děkovačkou. Parádní výkon Filipa Blažka, který je hlavním tahounem celého devadesátiminutového představení, při němž není čas na nudu.
Scény, v nichž se Blažek coby Ralph snaží vzpamatovat z působení tlumících medikamentů, jež mu byly do těla vpraveny omylem, patří k nezapomenutelným. Herce skvěle doplňuje Miroslav Vladyka. Dobrá režie dokázala z této komedie vytěžit maximum. Viděl jsem totiž už nastudování, které tak dobře nedopadlo…“
JIŘÍ LANDA, I-DIVADLO.CZ

O divadle
Společnost Pantheon production vznikla v lednu 2009 a ještě pod původním názvem XYZ film and production iniciovala vznik a spoluprodukovala filmovou komedii Zdeňka Trošky Doktor od Jezera hrochů. Film se setkal s mimořádným úspěchem. S prodejem dceřiné společnosti Nakladatelství XYZ v říjnu 2011 se produkční odnož XYZ přejmenovala na Pantheon production. Pod tímto názvem společnost od září 2012 připravila ve své produkci inscenace Chlap na zabití, Únos!?, Chvála bláznovství, Perfect days, Dokud nás milenky nerozdělí, Pátek večer a Nalevo od výtahu.

Vstupné: 390 Kč, 420 Kč

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací