ŽENA ZA PULTEM 2

2. 6. 2022 Čtvrtek 19.00
Velký sál KDK

Náhradní termín představení. Vstupenky zůstávají v platnosti.

V případě, že Vám uvedený termín nevyhovuje, lze vstupenky vrátit.
Vstupné za zakoupené vstupenky je možno vracet pouze v hotovosti v Informačním centru Kopřivnice do 7. ledna 2022.
U vstupenek zakoupených online lze provést refundaci. V tomto případě kontaktujte IC Kopřivnice na tel. čísle 774 668 001 nebo na e-mailu ic@koprivnice.cz. Jestliže byla online platba provedená déle než před 6 měsíci, lze peníze vrátit pouze hotově  v Informačním centru Kopřivnice.


Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

autor: Petr Kolečko
režie: David Drábek
produkce: Divadlo Kalich

hrají: Oldřich Kaiser a Jiří Lábus

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…? Odpověď na tuto otázku najdeme až na jevišti, my jen doplníme, že Oldřich Kaiser s Jiřím Lábusem se představí hned ve čtyřech rolích.

I. sektor  470 Kč,  II. sektor  440 Kč.
Předprodej vstupenek v IC Kopřivnice nebo online.

Online prodej a rezervace
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací