Knihovny palmových listů a partnerské vztahy

19. 11. 2019 Úterý 18.00 – 20.00
Akademická posluchárna

Palmové listy napsalo sedm mudrců (Septha Rishies) před tisíci lety pro ty, kteří se přijdou zeptat na svůj osud a na to, kdy konečně potkáme toho pravého partnera, nebo zda se k sobě s partnerem hodíme, proč nám to v současné době v našem partnerství hodně skřípeském životě skřípe, nebo se už rozvádíme se a kdy a co a jak udělat pro to, aby rozchod byl nejméně bolestný ...

V současné době už není třeba jezdit do Indie – pomocí Skype se můžeme z Prahy propojit se čtečem palmových listů v Indii a čteč nám přečte vše, co se máme v danou chvíli dozvědět. U nás knihovny palmových listů poprvé představil Pavel Krejčí, muž, jemuž palmové listy doslova změnily život.
 

Večerem provází: Pavel Krejčí

Více informací naleznete na www.palmovelisty.cz

100 Kč
Rezervace místa zde: https://www.palmovelisty.cz/prednasky-rijen-a-listopad-2019/

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací