Vážené čtenářky, vážení čtenáři.

Naše knihovna úspěšně přešla na nový knihovní systém a moderní online katalog Tritius. Online katalog naší knihovny má nyní jinou adresu, která je koprivnice.tritius.cz. Prosíme, změnte si odkaz ve svých uložených záložkách.

Co Vám nový online katalog přináší? Kromě zvýšené bezpečnosti komunikace s naší databází a bezpečnějšího uložení Vašich údajů přináší nový katalog Tritia vzhledové i funkční změny a je optimalizován i pro mobilní zařízení. Jeho ovládání by pro Vás mělo být komfortnější, stejně jako správa Vašeho osobního konta, rezervací a přehledu objednávek. Můžete si také tvořit vlastní seznamy, ukládat si oblíbené knihy a také na první pohled uvidíte, zda jste daný dokument již měli vypůjčen, či nikoliv.

Zásadní změnou ve vyhledávání je našeptávač, který Vám usnadní vyhledávání a nabídne předpokládané Vámi hledané položky podle zadávaného výrazu, stačí si pak jen vybrat. Kromě našeptávače můžete používat v jednoduchém hledání také pravostranného krácení hledaných výrazů, je však nutno za hledanou položku dopsat * (hvězdičku).

Další funkce a možnosti katalogu jistě objevíte sami, narazíte-li však na problém, prosím, informujte nás! Děkujeme Vám!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací