Soutěž o nejkrásnější kopřivnickou vyhlídku

10. 2. 2021

Kulturní dům Kopřivnice vyhlašuje soutěž o nejkrásnější kopřivnickou vyhlídku.

Kam chodíte rádi a přitom tam nejsou davy lidí? Proč tam chodíte? Kocháte se jen nádhernou přírodou a dalekými, případně panoramatickými výhledy, nebo máte to místo spojené i s romantikou? Dostali jste tady první pusu? Požádal Vás zde partner o ruku?

Do komentářů na facebookové stránce Informačního centra Kopřivnice máte od 10. února 2021 možnost vkládat Vaše fotografie s příběhem, proč zrovna tu Vaši vyhlídku z Kopřivnice/na Kopřivnici považujete za nejkrásnější. Patrně všichni známe Bezručovu vyhlídku, Raškovu vyhlídku, rozhlednu na Bílé hoře. To ale nejsou zdaleka všechny krásné vyhlídky, kterými se Kopřivnice pyšní. Podělte se tedy s ostatními o tu Vaši NEJ. Soutěž končí ve středu 31. března 2021. Nejlepší tipy – tedy fotografie s příběhy – budou posléze odměněny.

zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací