TÉMATICKÉ BATŮŽKY

Tématické batůžky jsou skutečné batůžky, určené předškolákům a žákům 1. stupně ZŠ. Slouží jako komplexní balíček, obsahující kromě knih na nějaké téma i hračky a drobné didaktické pomůcky.

Tématické batůžky se půjčují pouze dospělým čtenářům - i když jsou batůžky určeny dětem. Děti se tak pomocí batůžku mohou lépe seznámit s daným tématem, např. se světem dinosaurů nebo auty a dopravními pravidly a rodiče zase získají podněty pro rozvoj znalostí a fantazie svého dítěte i smysluplnou zábavu. Batůžek si čtenář půjčuje proti podpisu. Při půjčení i při vracení kontrolujeme obsah batůžku podle přiloženého seznamu. Při poškození jakéhokoliv předmětu nebo knihy je čtenář povinen uhradit jej v plné výši. Knihy, které jsou v batůžcích, nelze půjčit samostatně.

Současně si lze půjčit pouze JEDEN tématický batůžek.

Přejeme všem batůžkářům dobrou zábavu!


Tématický batůžek Auto-moto

 

Obsahuje zábavné předměty: dopravní značky v kyblíčku, leporelo Disney – VESELÍ KAMARÁDI, pexeso AUTA, razítka AUTA, autíčko žlutočervené, autíčko oranžové – stavební vůz, autíčko závodní, minipuzzle Mašinka Tomášek, Igráček Dopravní policista, míček Auta, karty Černý Petr – Bezpečně na cestách, bezpečnostní odrazka, příručka pro rodiče.

Obsahuje knihy: Auta, Pohádky o dopravních značkách, Roary závodní auto - Borisův velký trénink


Tématický batůžek Dino

 

Obsahuje zábavné předměty: zelený brontosaurus plyšový, pexeso DINO, skládací DINO kostka, puzzle DINO, pěnové razítko DINO, skládací DINO, míček DINO, 7 plastových figurek, 3D magazín s brýlemi.

Obsahuje knihy: Dobrodružství mezi dinosaury, Hledej dinosaury, Moje první kniha o pravěku.


Tématický batůžek Malý doktor

 

Obsahuje zábavné předměty: Pexetrio, Igráček Doktor, doktorský kufřík, umělá kost, skákací guma, auto - ambulance, kostlivec.

Obsahuje knihy: Můj první atlas Larousse - Lidské tělo, Místo, které znám - Dětský lékař, Ivanka je nemocná.


Tématický batůžek Předškolák

 

Obsahuje zábavné předměty: pouzdro, dřevěné kostky s číslicemi, ořezávátko, dětské hodiny, minihlavolam, šablony na psaní, pastelky, dětská hra – křížovky, abeceda slov, kuličkové počítadlo.

Obsahuje knihy: S kým vstává sluníčko, Pohádkové počítání – učíme se počítat se zvířátky, Logopedie– texty, hry a úkoly, Učíme se poslouchat – kniha + CD, Co mám umět, než půjdu do školy.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací