Vrácení či výměna zakoupených lístků

Pokud není akce zrušena, není možné vstupenky vyměnit ani vrátit.

Zakoupené lístky nelze vrátit ani vyměnit za jiná představení. Lístek si zákazník kupuje s konečnou platností, a pokud ho nevyužije, lístek propadá.

Storno

Obecně platí: tam, kde jste vstupenku zakoupili, žádejte peníze zpět.

Vstupenka zakoupená online

Zakoupené vstupenky prostřednictvím internetu může zákazník vrátit pouze z důvodu, že se představení z technických důvodů neuskuteční, a to nejpozději před začátkem představení a maximálně do 7 dnů od jejich zakoupení požadovat za ně zaplacenou finanční hodnotu. Zákazník tak musí učinit písemně. Písemná žádost musí obsahovat název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána. Pokud žádost nebude obsahovat některý z uvedených údajů, nebude vyřízena. Posléze bude finanční obnos zaslán na patříčné číslo účtu. Písemnou žádost zašle na adresu pokladny kulturního domu: pokladna@kulturakoprivnice.cz

Vstupenka zakoupená na pokladně kulturního domu

Zakoupené vstupenkyna pokladně kulturního domu může zákazník vrátit pouze z důvodu, že se představení z technických důvodů neuskuteční, a to nejpozději před začátkem představení a maximálně do 7 dnů od jejich zakoupení požadovat za ně zaplacenou finanční hodnotu. Zákazník musí přijít na pokladnu kulturního domu s danou vstupenkou, kterou předá pokladní a ta mu na místě vstupenku vystornuje a vrátí peníze. 

Abonentní vstupenku nelze vrátit, pokud byla abonentní řada zahájena.

Výměna

Vstupenky nelze vyměnit.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací