Byli jste už někdy na schůzce naslepo? Co si vzít na sebe? Jak se chovat? Nemáte odvahu? Vyzkoušejte si rande naslepo s knihou!

Od 15. února na vás čeká padesát knižních kluků a holek na schůzku. Možná se Vám knižní partner zalíbí, možná se rande nevyvede podle Vašich představ. Pokud nebudete spokojeni, kniha Vás nenadchne, můžete ji kdykoliv a bez výčitek vrátit. Knihy jsou zabaleny v neprůhledném obalu, a až doma po rozbalení zjistíte, koho jste si vybrali. Doposud bylo možné si knižní balíčky objednávat pouze telefonicky nebo emailem. Od 16. dubna pro vás budou opět k dispozici v dětském oddělení knihovny.

Jak si svoje knižní překvapení vybrat?

Akce je určena především pro děti a dospívající.

Orientačním vodítkem pro vás je označení věkové kategorie M/I (do 8 let), M/II (9 - 11 let), M/III (12 - 15 let) a výzdoba balíčků, která vás nenápadně upozorní, o jaký žánr se asi jedná.

Akce končí po vydání poslední knihy připravené pro rande naslepo.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací