Předregistrace nového čtenáře Městské knihovny Kopřivnice

Z důvodu vládních nařízení o uzavření knihoven jsme připravili možnost předregistrace novým čtenářům, kteří doposud nevyužívali služeb knihovny. Zájemce o půjčování dokumentů z fondu knihovny si může stáhnout přihlášku, kterou si vytiskne a vyplní. U čtenářů mladších 15 let je nutný souhlas rodičů nebo zákonných zástupců.

Před vyplněním přihlášky si prosím přečtěte výpůjční řád: https://www.kdk.cz/knihovni-rad a informace o poplatcích https://www.kdk.cz/poplatky

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

Vyplněnou oskenovanou přihlášku pošlete zpět e-mailem, nebo osobně předejte u výdejního okénka ve vestibulu Kulturního domu Kopřivnice, případně v zalepené obálce můžete odevzdat ve výdejním okénku informačního centra. Pracovníci informačního centra nám Vaši obálku předají.

Pokud nemáte možnost si přihlášku vytisknout, zastavte se k výdejnímu okénku nebo do informačního centra, kde si můžete předtisk přihlášky vyzvednout.

Po doručení přihlášky Vás zaregistrujeme do knihovnického systému. Poté Vám obratem pošleme údaje k platbě registračního poplatku – výši poplatku, číslo účtu a variabilní symbol, kterým bude Vám přidělené číslo čtenáře. Platbu můžete provést také na bezkontaktním platebním terminálu u výdejního okénka knihovny, případně po otevření přímo v knihovně v hotovosti, či bezhotovostně.

Po připsání platby na účet organizace Vás budeme informovat, že Vaše čtenářské konto je aktivováno a můžete si objednávat nebo rezervovat knihy z fondu knihovny. Informace, jak na to, je zde: https://www.kdk.cz/jak-si-objednat-odlozeni-z-policky

Při vyzvednutí objednaných knih si obsluha zkontroluje podle občanského průkazu údaje, které jste vyplnili na přihlášce.

Výdejní okénko knihovny je otevřeno úterý a čtvrtek v době 8:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00 hodin. Přístup je možný pouze s respirátorem.

Výdejní okénko informačního centra je otevřeno pondělí a středa v době od 9:00 – 13:00 a 14:00 – 17:00 hodin.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 603 222 118 nebo e-mailem knihovna@kdk.cz.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací