KULTURNÍ DŮM KOPŘIVNICE OTEVÍRÁ VÝDEJNÍ OKÉNKO INFORMAČNÍHO CENTRA

5. 2. 2021

TISKOVÁ ZPRÁVA


Od středy 10. února bude v Informačním centru fungovat výdejové okénko. Každé pondělí a středu vždy od 9–13 hodin a 14–17 hodin jsme vám k dispozici s touto nabídkou služeb:

  • Prodej jízdenek na vlakové a autobusové spoje společností Regio Jet a Leo Express
  • Papírenské zboží a služby
  • Prodej známek

Abychom vám vaši návštěvu u nás zjednodušili, nabízíme možnost dopředu domluvené služby tisku dokumentů. Na náš e-mail ic@koprivnice.cz můžete odeslat dokumenty, které potřebujete vytisknout a jakmile pro vás budou připraveny, budeme vás kontaktovat s informací o možnosti vyzvednutí. Veřejný internet nebude k dispozici.

Přístup k výdejovému okýnku Informačního centra bude možný pouze jednotlivě, a to hlavním vchodem Informačního centra. Vstupujte pouze s ochrannými prostředky horních cest dýchacích (rouška, respirátor). Dezinfekce na ruce vám bude k dispozici při vstupu.

Ve zbylé dny, tj. v úterý, ve čtvrtek a v pátek bude fungovat Informační centrum bezkontaktně – na telefonu a e-mailu, a to v následujících časech: úterý a čtvrtek 9–17 hodin, pátek 9–12 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně poskytovaných služeb se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 774 668 001 nebo e-mailové adrese ic@koprivnice.cz.

zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací