Informace o provozu knihovny a poboček

1. 9. 2021

Městská knihovna Kopřivnice obnovila svůj provoz při dodržování následujících organizačních a režimových opatření.

Na všechny provozovny knihovny je vstup je možný pouze s respirátorem (FFP2, KN95), návštěvníci jsou povinni při vstupu do knihovny použít desinfekci rukou a dodržovat bezpečné rozestupy (minimálně 2 metry, i v čekací zóně před knihovnou, nevztahuje se na osoby ze společné domácnosti).

Provozní doba půjčovny a čítárny v Kulturním domě Kopřivnice je pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 – 12:00 a 13:00 – 18:00.

Do půjčovny je možný vstup maximálně dvaceti návštěvníkům současně (omezení se nevztahuje na děti do 6 let), doporučujeme omezit Váš pobyt v knihovně na nezbytné minimum.

Čítárna je otevřena pro půjčování a vracení knih, novin a časopisů. K využití jsou zpřístupněny dvě počítačové stanice maximálně na 10 minut pro tisk a podobné účely, tento čas nelze prodlužovat. Službu kopírování můžete využít v plném rozsahu.

Do čítárny je možný vstup maximálně osmi návštěvníkům současně (nevztahuje se na děti do 6 let), doporučujeme omezit Váš pobyt v čítárně na nezbytné minimum.

Všechny poplatky je možné hradit v kulturním domě a na pobočce Sever platbou na bezkontaktním platebním terminálu.

Pobočka Sever je otevřena každé pondělí a čtvrtek 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00. Do knihovny je možný vstup maximálně deseti návštěvníkům současně (nevztahuje se na děti do 6 let).

Pobočka Lubina je otevřena každé úterý a čtvrtek 15:00 - 18:00. Do knihovny je možný vstup maximálně dvěma návštěvníkům současně (nevztahuje se na děti do 6 let). Můžete se těšit na nový interiér a vybavení pobočky.

Pobočka Mniší je otevřena každou středu 15:00 - 17:00. Do knihovny je možný vstup maximálně dvěma návštěvníkům současně (nevztahuje se na děti do 6 let).

Pobočka Vlčovice je otevřena každé úterý 16:00 - 18:00. Do knihovny je možný vstup maximálně dvěma návštěvníkům současně (nevztahuje se na děti do 6 let).

Prosíme Vás o vzájemnou ohleduplnost při návštěvě našich knihoven, dodržování stanovených opatření a trpělivost při odbavování.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na shledanou!

zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací