Březen měsíc čtenářů

24. 2. 2023

Vážené čtenářky, vážení čtenáři!

Příští týden vstoupíme do měsíce března, který je ve všech knihovnách věnován především Vám, čtenářům. Naše knihovna si pro Vás připravila spoustu akcí, jejich přehledný soupis najdete na přiloženém plakátě. Detaily k jednotlivým akcím najdete zde na webu: https://www.kdk.cz/akce-v-knihovne.

Mottem letošního března je "Zpátky do knihoven" a my jsme si připravili speciální akci "Přiveď dítě, strýce, tetu, bude čtenář vcukuletu!" Pokud máte svého rodinného příslušníka, nebo známého, který do naší knihovny nechodí, ale chtěl by to zkusit, vezměte ho při své další návštěvě k nám a my jej přihlásíme na celý rok zdarma!

Těšíme se na Vás!

zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací