Kvízy 2021

Připravili jsme pro vás novinku v podobě kvízové schránky před vchodem do Kulturního domu Kopřivnice. Díky ní máte možnost si knihovní kvízy vyzvednout, doma je vyplnit, a pak pohodlně vyplněné odevzdat. U schránky budou k dispozici vždy předtištěné kvízy pro aktuální měsíc, které se do konce daného měsíce také podepsané odevzdávají. Tato schránka platí pro oba kvízy, tedy pro kvíz dětského oddělení knihovny v kulturním domě, ale také pro kvízy připadající na pobočku Sever.

Knihovna v kulturním domě - Z pohádky do pohádky

Máte rádi pohádky? Pokud ano, neváhejte a vypravte se společně s námi Z pohádky do pohádky. Nejen, že na vás bude každý měsíc čekat spousta nových úkolů, zapeklitých otázek, hádanek a hlavolamů, ale navíc navštívíte své oblíbené pohádkové postavičky, zakletá království nebo například hluboké lesy plné kouzel a nástrah. Ale nechte se překvapit.

Na cestu se můžete vypravit sami nebo společně s rodiči, sourozenci či přáteli.

Úkoly jsou pro vás k dispozici také na našich stránkách. Zájemci mohou vyplněné a podepsané úkoly zasílat v příloze na emailovou adresu petrkovska@kdk.cz nebo je vytisknout a vyplněné vhazovat do kvízové schránky umístěné před vchodem do Kulturního domu Kopřivnice. Výsledky budou vyvěšeny v dětském oddělení knihovny a to vždy na začátku nového měsíce.

Otázky na září ke stažení:


Knihovna Sever - Dvanáct měsíčků

Znáte pohádku o 12 měsíčkách? Určitě ano! A chtěli byste se dozvědět více o jednotlivých měsících v roce? O tom, co je typické pro leden, jaké významné dny se slaví v květnu, nebo jaká pranostika připadá na září?

Pokud ano, neváhejte a vyplňte spolu s rodiči, prarodiči nebo staršími sourozenci náš kvíz, kde se každý měsíc dozvíte zajímavé informace a také zažijete spoustu zábavy s hádankami, doplňovačkami, kvízovými otázkami a spoustou dalšího.

Tento kvíz najdete v knihovně na pobočce Sever, kde jej lze vyplněný odevzdávat. Na nástěnce se dozvíte výsledky uplynulých kvízů a můžete si zde vyzvedávat odměny. Kvízy je také možné stahovat na našich webových stránkách a vypracované posílat na emailovou adresu: pitrunova@kdk.cz. Přejeme hezkou zábavu.

Otázky na září ke stažení:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací