Bar 603

BAR 603 je v současnosti uzavřen.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Kulturní dům Kopřivnice provozuje opravený prostor Baru 603, který slouží jako kavárna a občerstvení během promítání kina a kulturních akcí.

Umístění:

Foyer kina v kulturním domě v 1. patře nad vstupem do Technického muzea Tatra

Otevírací doba:

  • Pondělí: ZAVŘENO
  • Úterý: ZAVŘENO
  • Středa: ZAVŘENO
  • Čtvrtek a pátek: 17.00–20.30
  • Sobota a neděle: 15.00–20.30

Dále je otevřeno vždy během konání kulturní akce po celou dobu akce.

Připravujeme vysoce kvalitní kávu - 100 % Arabiku Etiopii Sidamo.

Etiopie patří k největším producentům a vývozcům kávy na světě. Káva je zpracovávána suchou i mokrou metodou. Nejznámějšími lokalitami, kde se etiopská káva pěstuje, jsou Harrar na východě, Jimma západně od Adis Abeby a především pak oblast Sidamo nedaleko hranic s Keňou. Právě tady sklízejí pěstitelé nejžádanější etiopské kávy - kávy se jménem Etiopie Sidamo.
Lehká a jemná chuť, mírně kořeněná s čokoládovou plností, ve které se mísí oříšky s mnoha ovocnými tóny v čele s černým rybízem. Znamenité ovocné aroma, ve kterém převládá jasmín a tóny sladkých plodů, měnící se v kořeněné květinové aroma s nádechem vinné révy a čokolády.

  • Espresso 25 Kč
  • Cappuccino 30 Kč
  • Latte Macchiato 35 Kč.

Kávu je možné zakoupit také s sebou.

Dále připravujeme teplé nápoje (čaj, Caro, Granko, horký džus, svařák) a prodáváme pestrou paletu nealko nápojů v objemu 0,5 l, které si s sebou můžete vzít i do sálů.
V nabídce máme pivo v plechu (na akcích i točené pivo), nealko pivo a paletu kvalitních alkoholických nápojů. K nápojům jsou k dostání sladké i slané pochutiny, během akcí i dobré chlebíčky.
Samozřejmě nechybí nabídka vín: rozlévané víno z Vinných sklepů Lechovice, moravská zemská vína a jakostní vína s přívlastky rovněž z Vinných sklepů Lechovice, jakostní vína z Valtic, pozdní sběry ze Zámeckého vinařství Bzenec či lahodné chillské víno Tarapaca.

Pokud bude zájem návštěvníků kulturního domu, plánujeme rozšíření provozní doby baru i na denní dobu. Přijďte si posedět do příjemného, bezpečného a kultivovaného prostoru v kulturním domě.

V baru je Wi-Fi zdarma.

Bar je nekuřácký a bezbariérový.

Pro děti máme dětský koutek a připravujeme další aktivity.


Kontaktní osoby:

Veronika Pavlíková

Email: kinobar@kdk.cz

Telefon do baru: +420 734 171 051

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací