ERGOTERAPEUTICKÉ POMŮCKY - DOBROVOLNICKÁ DÍLNA

12. 4. 2018 Čtvrtek 8.00 – 14.00
Dětské oddělení knihovny KDK

12. dubna 2018 jsme se s některými z vás sešli v knihovně, abychom uspořádali další dobročinnou akci - výrobu ergoterapeutických pomůcek. Nejprve jsme v dílně Kulturního domu Kopřivnice vyrobili třicet dřevěných rámečků, na které jste pak vy sami šili pomůcky, které mají pomoci lidem po mrtvici nebo úrazu, lidem se zhoršenou hybností.

Tyto zkompletované výrobky jsme pak 15. května předali ergoterapeutce Rehabilitačního oddělení Polikliniky Therápon 98, a.s., paní Monice Kapicové, DiS. Ta je bude používat pro práci s klienty kopřivnického Střediska následné lůžkové péče, kde budou sloužit pro obnovení jemné motoriky všem, kteří to budou potřebovat.

Městská knihovna Kopřivnice společně s oddělením Ergoterapie Střediska následné lůžkové péče Polikliniky THERÁPON 98, a. s., Kopřivnice děkuje dobrovolnicím za výrobu ergoterapeutických rámečků, jmenovitě to jsou:

Paní Blanka Drozdová
Paní Vlasta Goldová
Paní Eva Hušková
Paní Libuše Juřenová
Paní Věra Kahánková
Paní Vladimíra Kaprálová
Paní Jana Rýdlová
Paní Radomíra Urbanová

Podkladové rámečky zhotovili zaměstnanci knihovny - Pavel Šenk a Hana Žárská.


Celé album z předávání rámečků ve SNLP najdete v albu Předávání Ergoterapeutických pomůcek ve Středisku následné lůžkové péče Kopřivnice 2018


Externí zdroje:

Reportáž Kabelové televize Kopřivnice

Článek v Kopřivnických novinách


Plakát k akci:

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací